Спільноти

КООРДИНАТИ ДЛЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ


projekte

ГРОМАДИ ЯК ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР

Муніципалітети є центральним життєвим простором і місцем для людей. Перед місцевими адміністраціями та територіальними громадами постає широке коло питань, пов’язаних з нерухомістю. Громадські будівлі та інфраструктура потребують обслуговування, ремонту або модернізації. Муніципалітети володіють об’єктами або портфелями об’єктів нерухомості, управляють ними та розвивають їх для вирішення своїх стратегічних завдань і досягнення цілей регіонального розвитку. Перед муніципалітетами стоїть завдання оптимізувати свою нерухомість та її використання у багатовимірний спосіб для отримання доходу або для сприяння місцевій діяльності у сфері бізнесу, дозвілля, охорони здоров’я тощо. Муніципалітети управляють власною нерухомістю, і перед ними стоїть завдання вдосконалити управління нерухомістю, вжити заходів та загальне управління з метою забезпечення сталого розвитку.

ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОУПРАВЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРОПОЗИЦІЮ ЖИТЛА

Відповідно до своїх публічних повноважень, муніципалітети забезпечують або покращують пропозицію житла шляхом управління земельними ресурсами в умовах часто напруженої мережі інтересів. Вони повинні дотримуватися просторових і правових передумов і в той же час повинні виконувати соціальні аспекти. Це також включає в себе завдання управління, наприклад, як територіальні громади і міста здійснюють просторове і регіональне або міське планування, як вони розвивають території і виділяють землю, аж до регулювання і затвердження будівельних проектів, щоб місця могли розвиватися і процвітати в контрольованій формі. Частково це також включає ревіталізацію існуючих або порожніх об’єктів нерухомості, спрямування будівель на альтернативне використання, щоб не обмежуватися одним використанням будівлі, а розвивати громаду разом із розвитком нерухомості. До суспільних завдань також належать соціально-політичні питання, наприклад, як боротися зі спекуляцією нерухомістю та неконтрольованим зростанням цін, щоб житло було доступним і залишалося таким для соціально-економічно слабших верств населення. Населення має різні потреби та інтереси, тому головним завданням місцевихорганів влади та місцевого самоврядування залишається діяти як „громада“ і приймати рішення у сфері нерухомості, які враховують інтереси різних зацікавлених груп.

КООРДИНАТИ ДЛЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ

Місця і простори створюють ідентичність і спільноту, в якій можна відчути якість життя. Вони визначають соціально-просторові функції та основні правила суспільного життя. Структурні інфраструктури конкретизують характеристики культури, індивідуальності та спільності в житті, роботі та зайнятості, дозвіллі та сім’ї. Регіональна влада, невеликі ОТГ та міські райони є центральними місцями життя і просторами, в яких люди живуть та пересуваються у повсякденному житті. Тому муніципальне управління, просторове моделювання та планування населених пунктів, регіональний та місцевий розвиток, міські дослідження та політика, зонування є особливо важливими.

МИСЛИТИ ГЛОБАЛЬНО – ДІЯТИ ЛОКАЛЬНО

Як можна автентично розвивати населені пункти та місця? Як поєднати повагу до місцевих будівельних традицій та майбутніх потреб у ресурсах? Як довірені особи у сфері нерухомості, девелопери та розробники проектів, ми усвідомлюємо свою відповідальність за формування нашого фізичного світу та структурних і місцевих умов, в яких люди живуть і які вони відчувають у довгостроковій перспективі. Ми думаємо про будівлі, інфраструктури та простори і володіємо ноу-хау в будівельних, екологічних, економічних та архітектурних питаннях. Ми розуміємо девелопмент нерухомості як місцевий, сільський, регіональний або міський (суб-)розвиток і, у їх взаємодії, маємо справу з соціально-демографічними та місцевими характеристиками регіону, а також з потенціалом використання та розвитку об’єкта нерухомості. Коротше кажучи, „мислити глобально – діяти локально“.

ЗМІСТОВНЕ СЕЛО

„Кернігес Дорф“. Тим часом існують підходи та „хороші практики“ для чіткого внутрішнього розвитку сіл, тобто для структурного дизайну, який підкреслює „серцевину села“. Ми думаємо про цю концепцію далі, тому що якість життя потребує локального орієнтиру – „ядра“. Муніципалітет, невеликий регіон, муніципальний район, село. Кажуть, що людям потрібне „село“, маючи на увазі соціальну функцію села. Громада. Сусідство. Відчуття причетності. Можливість брати участь. Участь у формуванні найближчого оточення. Ідентичність. Дружба. Це може бути як район чи „Ґратцль“ у місті, так і село в регіоні. Для цього наш девелопмент нерухомості інтегрує питання землеустрою, просторового планування, архітектури, управління земельними ресурсами, енергетики, екології, мобільності, місцевого постачання, мобільних пропозицій, привабливості місцевості, діджиталізації, громадської інфраструктури тощо. А також у процесах розвитку, що стосуються участі та громадянської активності. Для цього потрібні сильні громади. Ми є багатопрофільним партнером у сфері соціально-просторового розвитку.

Давайте зв’яжемося з Вами

Як довірені особи у сфері нерухомості, ми завжди на зв’язку і підтримуємо наших клієнтів як надійні партнери. Зв’яжіться з нами по телефону, електронній пошті або особисто. Ми з радістю надамо Вам індивідуальну консультацію та підтримаємо Вас у реалізації Ваших потреб у сфері нерухомості.

Санкт-Йозеф, Штирія

Години роботи

Грац, Штирія

Години роботи